Tagad visi 6 vitamīnu kompleksi bērniem vienā komplektā


Bērnu vitamīnu un minerālvielu kompleksu līnija Junior Hit iznāk jaunā izskatā! Tagad vēl spilgtākā un rotaļīgākā! Jauns tēls, noderīgs – iepriekšējais.


Prezentācija - 1. septembrī. Visi vecāki vēlas, lai viņu bērns būtu vesels. Un vēl – gudrs un spēcīgs. Lai viņam būtu spēcīga imūnsistēma, stipri kauli, ass prāts un labs garastāvoklis. Un lai viņš būtu enerģisks un laimīgs.

Sekot līdzi aktīvam bērnam un sniegt viņa augošajam organismam visus nepieciešamos elementus viņa harmoniskai attīstībai ir ārkārtīgi sarežģīti. Bet tas ir iespējams! Vitamīnu-minerālvielu kompleksi Junior Hit izstrādāti speciāli veselīgai augšanai, Jūsu bērna pareizai garīgai un fiziskai attīstībai un labam garastāvoklim. Seši kompleksi, kuri aptver dažādus bērna veselības aspektus, apvienoti ar vienu mērķi – sniegt viņam visu nepieciešamo organisma aizsardzībai, imunitātes stiprināšanai, atmiņas uzlabošanai, miegam un pašsajūtai. Šie uztura bagātinātāji ir ne tikai noderīgi veselībai, bet arī ļoti garšīgi – ar šokolādes, aveņu, karameļu, apelsīnu un zemeņu garšu. Tie patiks visiem bērniem! Turklāt lai būtu ne tikai veselīgi un garšīgi, bet arī interesanti un jautri, katrs komplekts piedāvā īpašu dzīvnieku – simbolu, kas atspoguļo tā galveno īpašību.

Junior Hit komplekts – jautrs un garšīgs noderīgs organismam! Junior Hit — bērna veselīgai augšanai!