Millenium-2015

2015. GADA GALVENAIS UN PATS GRANDIOZĀKAIS NOTIKUMS!

VisionVoyage laikā Vjetnamā Vision atzīmēs galvenos Kompānijas svētkus – Millenium. Svētkus, kuros nokļūt cenšas katrs kompānijas Vision konsultants.

Millenium — Notikums, kas kļuvis par tīkla industrijas leģendu. Notikums, kas ir visa labākā, ko Kompānija radījusi savos pastāvēšanas gados, kvintesence.
Millenium — tā ir Vision spēka un stabilitātes demonstrācija. Tā ir uzticamas nākotnes un Teicamas Veselības Izvēles sekotāju panākumu garantija. Šeit katrs Kompānijas konsultants saņem iespēju pārdomāt savu dzīvi, atklāt sev jaunas iespēju robežas. Saņem unikālu iespēju iemācīties domāt panākumu kategorijās, uzzināt veselības, ilggadības un labklājības noslēpumus. Millenium– tie ir jauni produkti, jaunas zināšanas, jauni draugi. Millenium – tie ir neaizmirstami svētki, piepildīti ar pārsteigumiem, atklātām un spilgtām emocijām.

Dananga, 2015. gada 10.-11. oktobris

NORISES VIETA

SPORTA PILS „TIEN SON”
Dananga ir liela ostas un rūpniecības pilsēta Vjetnamas vidienē, kas patlaban piedzīvo dinamisku attīstību. Īpaša uzmanība tiek veltīta sporta, kultūras un tūrisma attīstības veicināšanai. Tādēļ nav nekāds brīnums, ka tieši šeit tika uzbūvēta sporta pils „Tien Son”, kura 2015. gada oktobrī kļūs par mājvietu vērienīgām Kompānijas dzimšanas dienas svinībām – pasākumam „Millenium 2015”. Šo pili kompānijas VISION Dmitrijs Burjaks neizvēlējās nejauši.

Sporta pils ir celta 2010. gadā pēc korejiešu arhitekta Li projekta. Būve ar savu neparasto, augsto tehnoloģiju stilā ieturēto arhitektonisko veidolu organiski papildina pilsētas unikālo ainavu. Sporta pils „Tien Son” ir redzama jau no tālienes, jo atgādina milzīgu lidojošo šķīvīti, kas ir sasvēries uz pilsētas centra pusi. Arhitekts ir ēkas konstrukciju ir veidojis tik pārdomāti, ka, kaut arī pirmajā mirklī tā šķiet ļoti masīva, vienlaikus šķiet, ka tā teju pacelsies lidojumā virs parka. Sporta pils specifiskā konstrukcija un unikālā apdare ļauj kompleksa iekšienē nodrošināt optimālu apgaismojumu un gaisa cirkulāciju, kas padara uzturēšanos tajā komfortablu visos gadalaikos.
Kopš „Tien Son” atklāšanas brīža tajā ir notikuši vairāki simti starptautiska, nacionāla un reģionāla mēroga pasākumu. Kā zināmākos no tiem var minēt skaistumkonkursu „Mis Vjetnama 2012”, Āzijas volejbola turnīru 2011. gadā, kā arī nacionālo un Āzijas un Klusā okeāna reģiona robottehnikas konkursu „Robocon”. Vairākas reizes mēnesī šeit notiek arī slavenu Vjetnamas mūziķu koncerti.

Ņemot vērā to, ka „Millenium” ir augstajām tehnoloģijām caurvīti svētki, kuru norisē ir nepieciešami gan specefekti, gan progresīvākās šovbiznesa tehnoloģijas, sporta pils „Tien Son” ir ideāli piemērota vieta Kompānijas grandiozo plānu īstenošanai. Uz tikšanos Danangā, 2015. gada oktobrī!

NODERĪGA INFORMĀCIJA

PROGRAMMA

PROGRAMMA MILLENIUM-2015

Pirmā diena. 10 .oktobris*.
09.00 –Millenium-2015 sākums

 • VIP 3S kvalifikācijas un augstāk un Vision Miljonāru kluba pārstāvju Līderu «Zvaigžņu celiņš»
 • Svinīgā Millenium-2015 atklāšanas ceremonija
 • Līderu uzstāšanās

12.00-14.00 – pusdienu pārtraukums.
14.00 – pasākuma turpinājums.

 • Īpašo Millenium-2015 viesu Aubrey de Grey un Anthony Atala uzstāšanās
 • Stratēģiskais Kompānijas prezidenta vēstījums

18.00 –Pirmās Millenium-2015 dienas beigas.

Otrā diena. 11.oktobris.
09.00 – Otrās Millenium-2015 dienas sākums

 • Galveno Prezidenta padomnieku uzstāšanās
 • Balvu izspēle un pasniegšana veicināšanas spēles “Mersedes no Prezidenta” uzvarētājiem
 • 4 balvu izspēle pa 50 000 eiro starp programmas “Luxury Bonus” dalībniekiem

13.00-15.00 – pusdienu pārtraukums.
15.00 –Millenium-2015 turpinājums.

 • Starptautiskie Labdarības Fonda MISSIA projekti
 • Svinīga atzīšanas ceremonija:

·Jaunu VIP 3S un augstākas kvalifikācijas līderu atzīšana
·3 pakāpes Gvardes slavas ordeņu pasniegšana
·Jauno Vision miljonāru kluba pārstāvju godināšana
·Ceremonija «Galaktika-2015»
·Briljanta Pilnības ordeņa pasniegšana

18.00-19.00 – pārtraukums.
19.00 – 20.30 – Vjetnamiešu estrādes zvaigžņu koncerts.

*Godātie Millenium-2015 dalībnieki, Tien Son sporta pils viesmīlīgi atver savas durvis, lai Jūs 10.oktobrī pulksten 07.00, speciāli paredzētās zonās varētu iegādāties piemiņas firmas suvenīrus un nofotografēties. Zāles durvis būs atvērtas 10. un 11.oktobrī no pulksten 08.00.

Galvenais Millenium-2015 režisors

2015.gadā, lai organizētu gada galvenā notikuma pasākuma režijas daļu Kompānijas prezidents Dmitrijs Arkadjevičs Burjaks uzaicināja pieredzējušu Krievijas tautas skatuves mākslinieka, Valsts kremļa pils galvenā režisora Jevgēņija Anatoļjeviča Glazova vadīto profesionāļu komandu.

Jevgēņijs Anatoļjevičs ir Valsts Kremļa pils galvenais režisors kopš 1997.gada.

Spilgtais un talantīgais režisors, Jevgēņijs Anatoļjevičs Glazovs īstenos Millenium-2015 pasākuma daļā labākās mūsdienu radošās idejas starptautiskajā līmenī, izmantojot pašas jaunākās tehnoloģijas scenogrāfijas jomā.
Millenium-2015 kļūs par neaizmirstamiem jaunu atklājumu, emociju un iespaidu pilniem svētkiem!

Jevgēņijs Anatoļjevičs Glazovs radošās darbības laikā ir kļuvis par liela daudzuma krievu estrādes zvaigžņu koncertu, pasaules operas scēnas zvaigžņu, svētku un pieņemšanu valsts līmenī scenāriju autoru un režisoru – iestudētāju, kā arī organizēja Teatralizēto koncertu «Alens Delons piedāvā: Stella Džanni – Četri manas dvēseles laiki» Parīzes zālē «Olimpija».

Biļetes

Biļetes uz gada grandiozāko notikumu Millenium 2015 jau ir pārdošanā!

Pārdošana norisinās no 2015. gada 17. augusta līdz 9. oktobrim, ieskaitot.

Braukšanas zāle

Ja jūs iegādājaties biļetes caur GOS noformētos pasūtījumos, tad varēsiet tās nopirkt līdz 6.oktobrim, ieskaitot (ar noteikumu apmaksāt pasūtījumu atbilstoši GOS noteikumiem trīs darba dienu laikā).
Konsultanti no Vjetnamas var iegādāties biļetes uz pasākumu savās tirdzniecības kompānijās. Konsultanti no Eiropas un NVS valstīm, Ukrainas un Krievijas – caur GOS EU (Austrijas interneta veikals). Biļetes tiek pārdotas elektroniskā formātā. Pēc apmaksas elektroniskā biļete ir jāizdrukā.

Nosacījumi kvalifikācijai uz priviliģētākām vietām:

 • GALAXY PLAZA – būt kvalifikācijā VIP 4S un augstāk 2015. gada augustā un septembrī.
 • VIP 3S PLAZA – būt kvalifikācijā VIP 3S un augstāk 2015.gada augustā un septembrī VAI būt dolāru miljonāru Klubā pēc 2015. gada septembra kopsavilkuma.
 • VIP 2S PLAZA – būt kvalifikācijā VIP 2S un augstāk 2015. gada augustā un septembrī.
 • VIP 1S PLAZA – būt kvalifikācijā VIP 1S un augstāk 2015. gada augustā vai septembrī.
 • VIP PLAZA – būt kvalifikācijā VIP un augstāk 2015. gada augustā vai septembrī.


Atbilstoši kvalifikācijas nosacījumiem biļetes sektoros VIP 2S, VIP 3S un Galaxy Plaza būs pieejamas no kvalifikācijas izpildīšanas brīža.

Biļetes cena uz divām pasākuma dienām caur Vjetnamas TK ir 1 500 000 VND; caur GOS EU sistēmu – 50 eiro.

Vision Voyage 2015 dalībnieki (ņemot vērā viņu kvalifikācijas izpildīšanu uz Millenium), kā arī visi Millenium 2015 dalībnieki obligāti rezervē biļetes uz pasākumu. Biļetes cena viņiem – 0 eiro/n.v.

Lai pasūtītu biļetes konsultantiem no Eiropas un NVS valstīm, Ukrainas un Krievijas ir nepieciešams:


1. Jāieiet austriešu interneta veikala mājaslapā http://consultant.visionshop.at
2. Jāievada kontrakta numurs un parole (tie ir vienādi visiem GOS).
3. Ja konsultantiem ir tiesības iegādāties biļeti, lapā parādīsies poga ar uzrakstu „Jauns biļešu pasūtījums uz Millenium”. To ir jānospiež.
4. Parādīsies lapa ar skatītāju zāles shēmu. Zem shēmas rinda ar konsultanta vārdu un saiti „Pievienot biļeti”. Ja ir ģimenes kontrakts, būs divas rindas ar konsultanta un laulātā dzīvesbiedra vārdu. Nospiest saiti.
5. Izvēlēties sektoru, rindu, vietu un nospiest pogu „Saglabāt”.
6. Pēc biļetes(-šu) pievienošanas nospiest pogu „Turpināt”.
7. Noformēšanas lapā nevajag neko ievadīt. Atzīmēt ar ķeksīti „Es piekrītu līguma noteikumiem” un nospiest pogu „Pasūtīt”.
8. Atvērsies pasūtījuma apskatīšanas lapa. Augšējā labajā stūrī ir printera apzīmējums. Nospiediet uz tā, lai izdrukātu. Biļetes labajā pusē atrodas QR-code (daudz melnbaltu kvadrātiņu). Pēc šī koda tiek veikta ielaišana zālē.
Ieejot zālē ir nepieciešams, lai rokās ir izdrukāta biļete un personu apliecinošs dokuments.

Svarīga informācija:
Lūdzam jūs pievērst uzmanību savdabīgajai krēslu numerācijai zālē. Numerācija sākas no zāles vidus, un viena rindas puse ir pāra, otra – nepāra. Tādā veidā katra spārna rinda sastāv tikai no pāra vai tikai no nepāra krēsliem. Tiem, kuri grib apsēsties viens otram blakus, ir nepieciešams izvēlēties no shēmas krēslus tikai ar pāra vai tikai ar nepāra numuriem, kuri ir pēc kārtas.

Piemēram, trīs cilvēki vēlas apsēsties blakus, tad viņi izvēlas:
- pāra 20, 22, 24 utt.
vai
- nepāra 21, 23, 25 utt.

Ja jums pasākumā ir nepieciešams tulkojums, tajā skaitā, uz krievu valodu, jums nepieciešams izvēlēties sekojošus sektorus:
1) TRIBUNE TRANSLATE sektorā A;
2) VIP PLAZA TRANSLATE sektoros A un D;
3) GALAXY PLAZA, VIP 3S PLAZA, VIP 2S PLAZA, VIP 1S PLAZA parterā, zāles labajā pusē, skatoties uz skatuvi.

 • Ģimenes kontraktam tiek dota iespēja nopirkt 2 biļetes.
 • Uz pasākumu iegādātās biļetes nevar atgriezt atpakaļ.
 • Apmainīt iegādātās biļetes ir iespējams tikai ar nosacījumu, ja konsultants izpilda augstāku kvalifikāciju.
 • Bērnus pasākumā neielaiž, tāpēc arī biļetes viņiem netiek pārdotas.


Visi VisionVoyage-2015 dalībnieki piedalās MILLENIUM-2015.

Konsultantiem,, kas nepiedalās Vision Voyage-2015, ir iespēja saņemt no Kompānijas speciālus Millenium Travel Bonus, izpildot vienu no sekojošiem noteikumiem:

Izmantojiet visas Kompānijas piedāvātās iespējas un iesaistieties akcijās!

INFORMĀCIJA DALĪBNIEKIEM

INFORMĀCIJA MILLENIUM 2015 DALĪBNIEKIEM

Norises datums: 2015. gada 10.-11. oktobris

Norises vieta: Vjetnama, Dananga, sporta komplekss „TIEN SON SPORTS PALACE”

Viesnīcas adrese
«PREMIER VILLAGE DANANG RESORT»:
Vo Nguyen Giap Street, Ngu Hanh Son District, Danang City, Vietnam
Viesnīcas tīmekļvietne: www.premier-village-danang.com

Sporta kompleksa adrese
TIEN SON SPORTS PALACE:
No.3 Phan Dang Luu, Hoa Cuong Bac ward, Hai Chau district, Da Nang city

ĪPAŠIE

Īpašie Millenium-2015 viesi

Millenium-2015 dalībnieki iegūs unikālu iespēju satikties ar medicīnas zinātņu Dr. Anthony Atala, kurš gatavi speciālu kompānijas Vision 19 gadadienas svinībām veltītu uzstāšanos.

Dr. Anthony Atala – pionieris transplantēšanas jomā, cilvēks, kas paveicis brīnumu, pirmais izaudzējis cilvēka orgānu ārpus cilvēka, kuru implantēja dzīvam cilvēkam, un tādā veidā sperot milzīgu soli uz dzīves kvalitātes pagarināšanas pusi.

Dr. Atala ir daudzu apbalvojumu ieguvējs, ieskaitot:

 • Krisa Kolambusa Fonda prēmijas, kuru dibinājis ASV kongress, un kuru piešķir amerikāņu zinātniekiem, kuri veic sabiedrībai nozīmīgus pētījumus
 • Balvas Pasaules veselības un medicīnas jomā, kuru piešķir par būtiskiem panākumiem dzīves pagarināšanas jomā
 • Samuela D.Grossa balvas, kuru piešķir vienu reizi piecos gados Filadelfijas Ķirurģijas akadēmijas vadošajam amerikāņu zinātniekam – ķirurgam
 • Amerikāņu Uroģenitālo ķirurgu asociācijas Berrindžera medaļas par izciliem panākumiem
 • Amerikāņu Uroloģiskās asociācijas Zelta Cistoskopa par panākumiem šajā jomā
 • Ramona Gutjeresa balvas par zinātniskiem pētījumiem reģeneratīvās medicīnas jomā un izcilu ieguldījumu apmācībā
 • Inženieru – tehnologu sabiedrības Inovācijas balvas par sintētisko orgānu radīšanu
 • Rokoviča zelta medaļas, kuru piešķir godājamam zinātniekam, kas veicis būtisku ieguldījumu zinātnē un cilvēka slimību izpētē.

2011.gadā viņu ievēlēja par Nacionālās zinātņu akadēmijas medicīnas institūta locekli, 2013.gadā – par Nacionālās izgudrotāju akadēmijas locekli.

Dr. Atala 300 ārstus un pētniekus apvienojošā komanda, saņēma Edisona zinātnes balvu zinātnes un medicīnas jomā 2013.gadā.

Dr.Atala darbs ir augsti novērtēts un atzīts sabiedrībā. 2013.gadā Scientific American viņu nominēja par Gada Cilvēku ārstnieciskās medicīnas jomā par ieguldījumu šūnu, audu un orgānu reģenerēšanā.

Dr. Atala darbi tika pieminēti žurnāla Time gada atklājumu top – 10 un 2007.gadā žurnālā Discover minēti ar 1.numuru gada zinātniskās pētniecības sarakstā medicīnas jomā.

2009.gadā Dr. Atala tika nominēts U.S. News & World Report kā viens no 14 pionieriem 21 gadsimta medicīnas jomā, bet viņa darbu 2010.gadā Smithsonian Magazine minēja kā vienu no 40 lietām, kuras der atcerēties nākamajos 40 gados.

Huffington post nosauca Dr. Atala darbu par vienu no 2011.gada 18 atklājumiem, 2012.gadā Amerikāņu Pensionāru Asociācija izsludināja viņu par vienu no 50 ietekmīgākajiem cilvēkiem, kuri padara dzīvi labāku, žurnāls Time 2013.gadā – par vienu n0 5 pētniekiem, kuri mainīs orgānu transplantācijas nākotni.

Anthony Atala - mūsu domubiedrs, tieši tāpēc, kad viņš iepazinās ar mūsu Kompāniju, tās unikālo filozofiju, kuras pamatā ir cilvēka veselība, kas tiek pacelta kulta līmenī, un no tā dzimst misija: "Mēs īstenojam veselīgu biznesu!", Dr. Atala uzreiz izrādīja lielu interesi un vēlmi sadarboties ar DEM4 laboratoriju.

Pateicoties tam, Dr. Anthony Atala izbrīvēja savā saspringtajā darba grafikā vairākas stundas, lai atlidotu uz Vjetnamu un dalītos ar Vision konsultantiem par kopīgu projektu ar mūsu Kompāniju jaunām idejām.

Pēc Kompānijas prezidenta speciāla ielūguma Millenium-2015 dalībnieku priekšā Vjetnamā uzstāsies izcilais zinātnieks, kura zinātnisko interešu joma ir saistīta ar Vision filozofiju, - SENS Research zinātniskā Fonda priekšsēdētājs un direktors Dr. Aubrey de Grey.

Dr. Aubrey David Nicholas Jasper de Grey – biomedicīnas gerontologs, kas strādā Kembridžā, Lielbritānijā un Mauting-Vju, Kalifornijā, ASV. Viņa vadītais SENS Research Fonds ir labdarības iestāde, kuras pamatmērķis ir cīņa ar novecošanās procesiem.

Kā arī Dr. de Grey ieņem galvenā redaktora amatu Rejuvenation Research, kas ir pasaules lielākais akadēmiskais žurnāls, kas veltīts cīņai ar novecošanos. Pēc zinātniskā grāda iegūšanas Kembridžas Universitātē, 1990 gadu vidū Aubrey de Grey nopietni ķērās klāt pētniecības darbiem bio – gerontoloģijas jomā. Viņa pētnieciskās intereses ietver novecošanu veicinošo metabolisma blakus efektu novēršanas metožu izstrādi. Dr. de Grey ieviesa jēdzienu Nenozīmīgas novecošanas stratēģijas panākšana ar inženiermetodēm (SENS). SENS pamataspekts – spēja potenciāli palielināt dzīves laiku līdz neierobežotam diapazonam.

Dr. de Grey ir pilntiesīgs Amerikas Gerontoloģijas Biedrības un Amerikas Novecošanās Asociācijas, Anglijas novecošanas izpētes biedrības loceklis, kā arī ir daudzu žurnālu redakcijas un zinātnes kolēģiju sastāva loceklis, kuru darbība saistīta ar priekšlaicīgas novecošanas novēršanas problēmām.

Dr. de Grey ir daudzu zinātnisko konferenču un apaļo galdu, kas paredzēti šajā jomā specializētiem zinātniekiem organizators un dalībnieks. Viņa vēlme un gatavība dalīties ar savām zinātniskām idejām un pieeju ar Vision konsultantu auditoriju Millenium-2015 pasākumā apstiprina katra Vision konsultanta misijas svarīgumu cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanā un šīs misijas atzīšanu starptautiska līmeņa zinātnes aprindās.

Stratēģiski svarīga līmeņa informācija no pasaules slaveniem zinātniekiem – tikai Millenium-2015 dalībniekiem!ATSAUKSMES PAR „MILLENIUM”11111111111111
Tatjana un Aleksandrs Herlici
Vācija


Labdien! Vēlamies dalīties savos iespaidos par „Millenium”. Protams, pirmkārt, jāmin Kompānijas varenums, spēks un saliedētība. „Millenium” atveras cilvēku dvēseles un sirdis. Katrs „Millenium” ir unikāls. Milzīga uzmanība tiek veltīta nākotnes plāniem un perspektīvām, un ik reizi man rodas 100 % pārliecība, ka tiks piedāvāts viss iespējamais, lai uzlabotu konsultantu darbu un dzīvi.

Atceramies, kā uzstājās līderi, kuri stāstīja par savu bērnu un tuvinieku sasniegumiem. Un cik fantastiski jaunajiem līderiem bija noorganizētas dāvanas no bērnības. Neticamu efektu vienmēr rada pašu bērnu uzstāšanās. Un jau pieaugusī konsultanta meita, kura Sanktpēterburgā saņēma dāvanu no Margarita Burjakas. Rūpes un dāvanas visiem aizkustina. Un, protams, vienmēr kā krāšņs akcents ir stāsti par MISIJAS labajiem darbiem. Neticamas mācību stundas pasaules līmeņa padomnieku vadībā. Mākslinieku – turklāt pašu slavenāko – uzstāšanās, jo arī tā taču ir dāvanas no Kompānijas! Atmiņā palikušas brīnišķīgās sajūtas, kad konsultanti sociālo programmu ietvaros laimēja dzīvokļus automašīnas, kažokus u.c. Tas viss kūsā kaut kur dziļi iekšā un dot spēku un pārliecību turpmākajā dzīvē.
11111111111111
Zinaīda Korjugina
Krievija, Kazaņa


Es neatceros, kurā gadā bija mans pirmais „Millenium”, taču atceros, ka šis notikums patiešām izmainīja manu attieksmi pret tīkla biznesu un kompāniju VISION. Es savām acīm ieraudzīju cilvēkus, kuri diezgan īsā laikā ir izveidojuši lielas organizācijas. Un es noticēju sev un tam, ka nav nekā neiespējama. Es nekad neaizmirsīšu tās svētku un laimes sajūtas, kas mani piemeklēja manā pirmajā „Millenium”.

Un vēl man ir iespiedies atmiņā 2010. gada „Millenium”. Mani tik ļoti iespaidoja Toma Šraitera uzstāšanās! Kur gan vēl ko tādu var dzirdēt!
Savukārt Allas Andrijčukas vārus es pieņēmu par savas dzīves devīzi: lai gūtu panākumus, tūkstoš reižu ir jādara lietas, kas jums nepadodas. Un, ja kaut vienu reizi izdodas, tas nozīmē, ka jūs spējat to atkārtot!
11111111111111
Dzintra Kolkovska
Latvija, Jūrmala


Kompānijas līderei no Latvijas kopš 1997. gada praktiski vienmēr ir bijusi visaugstākā kvalifikācija starp visiem Latvijas konsultantiem, un viņas visaugstākā kvalifikācija ir bijusi VIP Master. Viņa ir VISION Miljonāru kluba biedre.

Kuros Kompānijas „Millenium” jūs esat bijusi?
Esmu bijusi visos Kompānijas „Millenium”, izņemot pašu pirmo, jo Kompānijai pievienojos gadu pēc tās dibināšanas. Es ienācu Kompānijā kā patērētāja, un „Millenium” vislielāko iespaidu radīja mūsu prezidenta Dmitrija Burjaka uzstāšanās. Šo uzstāšanos es atceros vēl šobaltdien. Es tad viņu redzēju pirmoreiz, un viņš parādīja sevi kā ļoti spēcīgu līderi, runāja no sirds, vadīja zāli, un visas šīs sajūtas tika nodotas cilvēkiem, tostarp arī man. Tas bija izšķirošais moments, kad es pieņēmu lēmumu sākt strādāt VISION, neskatoties uz to, ka man jau bija labs darbs – es biju privātskolas direktore. Tā kā es lietoju produktu, veselība man jau bija, taču es sapratu, ka tādam cilvēkam kā mūsu prezidents var sekot, tas ir ļoti droši un šai kompānijai ir milzīga nākotne un tā pastāvēs mūžīgi. Viņš sacīja: „Sekojiet man, un jūs būsiet laimīgi, bagāti un veseli!”. Patiesībā tā arī notika. Es novēlu ikvienam to pārbaudīt un kaut reizi dzīvē paklausīties tāda cilvēka runu, kāds ir mūsu prezidents, lai jūs varētu izmainīt savu dzīvi. Tad, kad ir tāds reāls piemērs kā viņš, to var droši darīt, jo tu zini un esi pārliecināts, tev ir radusies ticība. Ticība sev, Kompānijai un prezidentam, jo viņš ir Līderis, kurš vada mūsu Kompāniju un visus šos gadus ir bijis uzticīgs tam, ko viņš dara, un saviem cilvēkiem – tāpat kā mēs esam uzticīgi viņam. Paldies, un veiksmi mums visiem mūsu kopīgajā darbā!

Kādēļ jūs braucat uz „Millenium”?
Tas jau ir dzīvesveids, bez tā nevar! Tur mēs visi satiekamies, saņemam enerģijas lādiņu, spēku. Mēs to visu gribam saņemt tā, lai „deva” pietiktu līdz pat nākošajam gadam.
Pastāstiet par savu pirmo „Millenium”. Kas jūs satrieca?
Satrieca tikai un vienīgi prezidents – ar savu uzstāšanos!

Ko jums nozīmē VISION „Millenium”?
Gandrīz katrā „Millenium” es atrodos uz skatuves. Tā ir galvenā „Millenium” sajūta. Kad vēl bija Karāti, es ļoti ātri sasniedzu 6 Karātu kvalifikāciju, ļoti ilgi man bija kvalifikācija VIP Master un 2 Galaktikas – tie ir nopietni sasniegumi. Pirms 10 gadiem es uzvarēju automašīnu programmā un saņēmu BMW. Mēs visi priecājāmies kā mazi bērni.

Ko jūs gaidāt no „Millenium 2015”?
Loģiski, ka gaidu „Mersedesu no prezidenta”, un tā kā esmu cilvēks ar lielām ambīcijām, esmu pelnījusi „Luxury bonus”. Tādēļ ir jāstrādā un jātic, ka man ir tas jāsaņem. Tādēļ no Latvijas brauc daudz cilvēku – aptuveni 45, kas mazajai Latvijai ir ļoti, ļoti daudz. Un es domāju, ka mēs svinēsim kārtējo uzvaru kopā ar Margaritu un Dmitriju Burjakiem, visiem līderiem, draugiem un radiniekiem, respektīvi, VISION konsultantiem.

Kā ir mainījusies jūsu dzīve pēc Galaktikas saņemšanas?
Es pārliecinājos par saviem spēkiem un to, ka viss ir iespējams, jo īpaši, ja salīdzina mazo Latviju ar Vjetnamu. Latvijā ir nepilni 2 miljoni iedzīvotāju, bet Vjetnamā – 56. Latvija ļoti labi strādā, 2 Galaktikas manā dzīvē ir liels sasniegums, un tāpēc esmu priecīga. Esmu pateicīga savai struktūrai, saviem cilvēkiem, kuri ir uzticīgi, tādiem cilvēkiem kā Bože Skaidrīte no Liepājas – viņa jau ir gados, taču apzinās šo atbildību. Galaktika dod spēkus un pārliecību, ka tu ar savu komandu esi uz pareizā ceļa, tā sagādā prieku visiem cilvēkiem - ne tikai man. Visi priecājās, kad Štolcu ģimene ieguva dzīvokli. Visi bija laimīgi, jo uzskatīja, ka viņi ir to pelnījuši!

Vai jūs cīnīsieties par jaunu Galaktiku?
Ja puse Latvijas nebūtu izceļojusi uz ārzemēm, tad cīnītos… Taču esmu reāliste. Tagad pastiprināti strādāju ar „Business Pack”. Nesen biju pasākumā Liepājā, un pat cilvēki, kuriem ir mazas algas vai pensionāri vēlas iegādāties šo programmu, jo es viņiem parādīju, ka „Business Pack” ir liela nākotne. Programma ir izdomāta, lai pelnītu naudu. Ja cilvēks izprot šīs programmas būtību un saskata reālas iespējas, viņš ātri var nopelnīt daudz naudas.
11111111111111
Lilija un Vadims Šveiceri
Vācija


Kopš parakstījām līgumu ar Kompāniju, esam bijuši visos „Millenium”. Katrs „Millenium” ir neatkārtojams un atstāj iespaidu dvēselē.
Iespaidīgas vienmēr ir prezidenta uzstāšanās – ir tāda sajūta, it kā viņš runātu tieši ar tevi personīgi.
Neaizmirstams ir „Millenium”, kurā bija daudz stāstu – savu privāto pieredzi atklāja konsultanti no Baltkrievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Turcijas un citām valstīm.
Lielu prieku sagādā bērnu parādīšanās uz „Misijas” skatuves. Atceramies, kā mums sitās sirds, kad mēs stāvējām uz skatuves ar Vācijas karogu un blakus bija draugi no citām valstīm.
„Millenium” sarunas vienmēr piedalās sirds.
11111111111111
Dmitrijs Popovs
Krievija, Jekaterinburga

Mans pirmais „Millenium” kompānijā VISION.
2011. gada pašā sākumā, kad es sāku aktīvi nodarboties ar biznesa attīstību partnerībā ar kompāniju VISION, man pastāstīja, ka vasarā ir gaidāms liels pasākums – svētki par godu kompānijas VISION dzimšanas dienai, kurā uzstāsies Kompānijas augstākā līmeņa līderi, mūsu sponsori un, protams, kompānijas VISION prezidents Dmitrijs Burjaks. Tieši tad es izlēmu, ka noteikti braukšu uz šo pasākumu.

Un man ļoti paveicās, ka nokļuvu „Millenium”. Tas bija neticams notikums! Kompānija atzīmēja savu 15. dzimšanas dienu, un par godu šim nozīmīgajam datumam bija sarīkoti īsti svētki. Man kā jaunam konsultantam šķita interesanti absolūti viss – sākot no prezidenta teiktā un vēstījuma konsultantiem un beidzot ar vietējā šovbiznesa zvaigžņu uzstāšanos. Satrieca šī pasākuma vēriens: pilna zāle Olimpiskajā sporta kompleksā, divas dienas ilgi treniņi un zvaigžņu priekšnesumi, īpaša MLM industrijas guru Toma Šraitera uzstāšanās, respektīvi, visus iespaidus aprakstīt nemaz nav iespējams.

Tomēr pats galvenais ir tas, ka „Millenium” ļāva man ieraudzīt kompānijas VISION mērogu un saprast, ka tas tiešām ir nopietns bizness, kurā var realizēt savas ambīcijas un iegūt finansiālu brīvību. Prezidenta Galveno padomnieku uzstāšanās palīdzēja izprast Kompānijas filozofiju, tās sociālo nozīmīgumu daudziem cilvēkiem. Prezidenta vēstījums ļāva man novērtēt Kompānijas attīstības perspektīvas, tās stratēģiju, plānus un uzdevumus.

Apzinoties to visu, es pieņēmumu lēmumu, ka esmu iesaistījies šajā biznesā nopietni un uz ilgu laiku un ka tieši ar VISION es esmu gatavs saistīt savu nākotni, ka šeit man izdosies izveidot stabilu un ienesīgu biznesu. Un līdz pat šai dienai es atceros savu pirmo „Millenium” kā sava biznesa atspēriena punktu, kā notikumu, kas mainīja manu attieksmi pret to, ar ko es nodarbojos.
11111111111111
Pāvels Čarņeckis
Polija

Mans pirmais brauciens uz „Millenium”.
Mēdz teikt, ka ikvienam cilvēkam ir savs sargeņģelis, aizbildnis, kurš grūtos dzīves brīžos, pasniedz mums savu roku un izved mūs cauri lielākajām dzīves vētrām, ja vien mēr protam ieklausīties un saredzēt.
Pirms 12 gadiem, kad es savā dzīvē vēl nebiju saskāries ar VISION preparātiem, manā galvā ne mirkli neradās ne mazākā doma, ka manas ģimenes dzīvē sāksies jauns periods. Tas bija ārkārtīgi grūts laiks. Uzņēmums, ko mēs ar sievu pirms dažiem gadiem bijām kopīgi izveidojuši, bija uz bankrota robežas. Tirgus bija pārpludināts ar lētu produkciju no Ķīnas, un nebija ne mazāko izredžu saglabāt preču apgrozījuma līmeni. Patiesībā kāds labs risinājums ir vienmēr, taču prāts spēcīga stresa stāvoklī to vienkārši nepamana... Un tajā brīdī sāka rīkoties mans sargeņģelis! Parādījās kompānija VISION un kopā ar to – piedāvājums doties uz „Millenium”.

Tas bija sarežģīts lēmums – ne tikai finansiālu apsvērumu dēļ, bet arī tādēļ, ka kaut kas dziļi sirdī man teica, ka man tur ir jābūt! Neaizmirstamie notikumi, kas izmainīja gan manu tuvinieku, gan manis paša dzīvi, norisinājās 2003. gadā, Sanktpēterburgā! Līdz pat šim brīdim atceros to cilvēku emocijas, kuri nevilcinādamies kāpa uz skatuves un stāstīja par savu dzīvi, problēmām, slimībām, zudušo ticību nākotnei, par savu pelēcīgo, nenozīmīgo dzīvi un to, ka pēkšņi viss kā uz burvja mājienu ir mainījies!

Pasaka?
Es jutu un zināju, ka viņi stāsta patiesību!
Tas bija brīnumains „Millenium”! Un tad notika vēl kaut kas! Uz skatuves parādījās Dmitrijs Burjaks, Kompānijas prezidents. Viņš stāstīja par sevi, par uzņēmēja dzīvi pastāvīgā kustībā, kas negaidīti apstājās nelaimes gadījuma dēļ, kas pēc tam lika viņam pilnībā pārdomāt savu dzīvi! Prezidents stāstīja par labas, veselīgas dzīves filozofiju un vērtībām, kas ir tik svarīgas ikvienam cilvēkam, un ka vairums no mums slēpj tās kaut kur dvēseles dziļumos. Viņš runāja arī par nākotni, savu redzējumu par labāku pasauli, kas pilna veselības un laimīgu cilvēku... Jā! Es gribēju kļūt par tās daļu!

Tad sekoja turpmākie gadi, ikdienas darbs un nākamie „Millenium” pasākumi! Tā ir ārkārtīgi svarīga šī darba daļa, jo tieši tur vairums cilvēku, kuri bija man uzticējušies, noticējuši un atbraukuši kopā ar mani, pieņēma vienu no svarīgākajiem savas dzīves lēmumiem! Mēs strādājam kopā jau daudzus gadus!
Tiksimies Vjetnamā, VISIO XIX „Millenium”!

  start auto play stop auto play  

VIDEO

Kompānijas VISION prezidents Dmitrijs Burjaks apmeklē „Tien Son”
Burvīgā valsts Vjetnama!

FOTO

KĀ TAS BIJA

VIDEO

Millenium
Millenium 1997

FOTO

SOCIĀLIE SERVISI