PAR VALSTI

  2015. gadā Vision Voyage notiks valstī, kas ar katru gadu Kompānijai kļūst arvien tuvāka, tomēr nebeidz būt noslēpumaina. Valstī, kas neraugoties uz sarežģīto vēsturi, spēja saglabāt tradīciju burvīgumu un kultūras īpatnības. Valstī, kur dzīvo satriecoši cilvēki – labi, gudri, stipri, čakli. Cilvēki, kas nebeidz pārsteigt un aizraut.

  PAR VISION VOYAGE

  Ceļojums Vision Voyage ir neatņemama Vision dzīves stila sastāvdaļa. Šie ceļojumi dāvā brīvības sajūtu, pārsteidzošu atklājumu iespējas un krāšņus, neaizmirstamus iespaidus. Tāpēc daudzu Vision Voyage norises gadu laikā šie ceļojumi kļuvuši par leģendāriem, bet piedalīšanās tajos ir liels goda.

  Ceļot kopā Ar Kompānijas Vision Prezidentu
  Ceļot veiksmīgu cilvēku sabiedrībā
  Ceļot, iepazīstot kultūru
  Ceļot pa pasaules valstīm
  SĪKĀK

  GALAKTIKA 2015

  Ne katrs zina, ka balvai Galaktika ir sava brīnišķīga vēsture, bet statuja Galaktika satur nelielu zemeslodes gabaliņu! Balvas vēsture ir izklāstīta vienā no Kompānijas Prezidenta Dmitrija Burjaka vēstījumiem.

  SĪKĀK

  KVALIFIKĀCIJAS NOTEIKUMI

  Unikāla daba, senas tradīcijas un mūsdienu kultūra. Grezna viesnīca, kuru speciāli dalībniekiem izvēlējies personīgi pats Prezidents – Vjetnama Vision Voyage dalībniekiem atklās vislabāko, ko radījusi daba un cilvēki.

  Kvalifikācijas periods: 2014. gada septembris – 2015. gada maijs.

  Informācija dalībniekiem

  2015. gada. oktobris

  Norises vieta: Vjetnama, Dananga

  SERVISS

  Attēli datora darba virsmai


  Attēli mobilajam telefonam