• 5
Pasākumi
Galvenā Jaunumi Pasākumi VISION VOYAGE 2018

VISION VOYAGE 2018


2017. gada 1. septembrī sākas kvalificēšanās dalībai VISION VOYAGE 2018.

2018. gadā VISION VOYAGE sagaida neticams ceļojums uz vienu no romantiskākajām Malajas arhipelāga salām – Bali.

Šo salu mēdz dēvēt par „Indonēzijas pērli”. Nokļuvuši uz salas, izmantojiet ikkatru mirkli, lai iekļautos apburošajā atmosfērā, kas valda šajā neaizmirstamajā vietā, pilnībā sajustu un izbaudītu salas dzīvi, ieelpotu ar ziedu aromātu pildīto gaisu, palaiskotos saulainajās pludmalēs un ieklausītos silto okeāna viļņu maigajā čalošanā.

Ceļotājus, kuri pirmoreiz ierodas Bali, sagaida daudzveidīgas atpūtas iespējas. Eksotiskās virtuves cienītāji var apmeklēt mājīgos restorāniņus un kafejnīca un nobaudīt izsmalcināti pagatavotus tradicionālos ēdienus. Baliešu nacionālā virtuve ir izslavēta ar garšvielu un jūras velšu, kā arī svaigu augļu un dārzeņu pārbagātību.

Savukārt kaislīgus kafijas lietotājus šeit gaida īsts pārsteigums: vietējās kafejnīcās var nobaudīt elitāru „Luwak” – pasaulē dārgāko kafiju, kas izceļas ar oriģinālu, sabalansētu garšu, kam piemīt tikko sajūtama rūgtuma piegarša un vieglas karameļu un medus nianses.

Bali neliks vilties arī tiem, kuri salā ir ieradušies, lai gūtu ekstremālas sajūtas. Tā ir īsta sērfotāju un nirēju paradīze. Bali darbojas liels skaits sērfošanas skolu, un vispopulārākās no tām atrodas kulta vietā – Kutas kūrortā. Ik gadu tur pulcējas simtiem sērfotāju no visas pasaules, lai mērītos spēkiem un nodemonstrētu īstu sērfošanas mākslu.

Bali salā saaužas daudz kontrastu. No vienas puses, ir maigs tropu klimats, melnām vulkāniskajām smiltīm klātas pludmales, pilnīga nošķirtība no ārpasaules un relaksēšanās Indijas okeāna piekrastē, mājīgas viesnīcas un bungalo, ko ieskauj zaļas ielejas, vulkāni un seni tempļi. No otras puses, valda rosīga nakts dzīve, tiek rīkotas jautras ballītes un romantiskas kāzu ceremonijas. Vārdu sakot, atpūtu Bali katrs ceļotājs var izvēlēties pēc savas sirds patikas.

Ja esat komfortablas atpūtas cienītāji, kam patīk uzturēties salās, labāka vieta kā Bali nemaz nav iespējama. Lai sasniegtu savu vēlmju piepildījumu, ir jāpieliek lielas pūles, un jūsu sapnis pārvērtīsies īstenībā. VISION VOYAGE 2018 ir lielisks mērķis, kura dēļ ir vērts strādāt un pāraugt pašam sevi! 

 • Kvalificēšanās dalībai:
  Открыть или Закрыть

  Kvalifikācijas periods: 2017. gada septembris – 2018. gada maijs

  No 2017. gada septembra līdz 2018. gada maijam:

  • jābūt kvalifikācijai vismaz VIP;
  • vismaz septiņos no deviņiem mēnešiem jābūt kvalifikācijai vismaz VIP 1S;
  • vismaz divos mēnešos no septiņiem jābūt kvalifikācijai vismaz VIP 2S;
  • šajā periodā jānodrošina GV6 summārais pieaugums (GV6 summa salīdzinājumā ar periodu no 2016. gada septembra līdz 2017. gada maijam) vismaz 25.000 CV;
  • šajā periodā jānodrošina BV summārais pieaugums (BV summa salīdzinājumā ar periodu no 2016. gada septembra līdz 2017. gada maijam) vismaz 15.000 CV;
  • šajā periodā jānodrošina GV6 summārais apgrozījums vismaz 60.000 CV.

  Konsultantiem, kuriem ir izpildīti šādi nosacījumi:

  • jābūt kvalifikācijai vismaz VIP;
  • vismaz septiņos no deviņiem mēnešiem jābūt kvalifikācijai vismaz VIP 1S;
  • un kuriem ir pozitīvs GV6 un BV pieaugums, taču nav izpildīti pārēji kvalificēšanās nosacījumi (nosacījums par VIP 2S, nosacījums par preču apgrozījumu vai nosacījums par GV6 vai BV pieauguma summu), tiek dota iespēja pārnest GV6 un BV pieaugumu uz nākamā ceļojuma kvalifikāciju, respektīvi, puse (50 %) no GV6 un BV pieauguma tiks ieskaitīta, kvalificējoties nākamajam VISION VOYAGE.

  Īpaši nosacījumi 2017. gada septembra – 2018. gada aprīļa jaunpienācējiem

  No kontrakta parakstīšanas mēneša līdz 2018. gada maijam:

  • jābūt vismaz Vecākā konsultanta kvalifikācijai no parakstīšanas mēneša līdz 2018. gada maijam;
  • sākot ar vismaz trešo mēnesi pēc parakstīšanas mēneša, jābūt kvalifikācijai vismaz VIP;
  • divos mēnešos jābūt kvalifikācijai vismaz VIP 2S;
  • no parakstīšanas mēneša līdz 2018. gada maijam GV6 summai jābūt vismaz 60.000 CV;
  • parakstīšanas mēneša līdz 2018. gada maijam BV summai jābūt vismaz 15.000 CV.

  2017. gada septembra – 2018. gada aprīļa jaunpienākušajiem partneriem, kuriem ir izpildīti šādi nosacījumi:

  • jābūt vismaz Vecākā konsultanta kvalifikācijai no parakstīšanas mēneša līdz 2018. gada maijam;
  • sākot ar vismaz trešo mēnesi pēc parakstīšanas mēneša, (taču ne mazāk kā divos mēnešos kvalificēšanās perioda ietvaros) jābūt kvalifikācijai vismaz VIP;
  • divos mēnešos jābūt kvalifikācijai vismaz VIP 1S, taču nav izpildīti pārēji kvalificēšanās nosacījumi (nosacījums par VIP 2S, nosacījums par preču apgrozījumu vai nosacījums par BV summu), tiek dota iespēja pārnest GV6 un BV summu uz nākamā ceļojuma kvalifikāciju, respektīvi, puse (50 %) no GV6 un BV summas tiks ieskaitīta, kvalificējoties nākamajam VISION VOYAGE.

  VISION VOYAGE BALI – VIENOTĪBA DAUDZVEIDĪBĀ!