• 5
Pasākumi
Galvenā Jaunumi Pasākumi OrgaNice Centrs

OrgaNice Centrs4. oktobrī Nižņijnovgorodā notika unikālā OrgaNice centra atklāšana

Atklāšanas ceremonijā piedalījās Kompānijas Prezidents DMITRIJS BURJAKS, attīstības Bloka Vadītāja MARGARITA BURJAKA, mārketinga Direktore LIDIJA BURJAKA, kā arī Prezidenta galvenie Padomnieki – PĀVELS un SVETLANA DUBROVI.
OrgaNice Centrs – jauna formāta vieta, birojs, kurš kļūs par Vision Group vizītkarti, panākumu un nepārtrauktas attīstības simbolu. Mēs sniegsim jums jaunus darba standartus, kas ļaus jums uzlabot savu biznesu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus un vēl lielāku progresu Vision Karjeras plāna matricā.
OrgaNice Centrs
atrodas vienā no Ņižņijnovgorodas centrālajām ielām. Birojs noformēts Kompānijas OrgaNice stilā un aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām. Centra atvēršanas datums – 2014. gada 4. oktobris – bez šaubām, ieies Vision vēsturē.


Pulksten 14:00 sākās OrgaNice centra svinīgā atklāšanas ceremonija, uz kuru pulcējās vairāki simti viesu no visas valsts. Viesi ieradās no Maskavas (Sapsan līderu vagonā), no Vladimiras, Kirovas, Tālajiem Austrumiem un pat no Spānijas. Ceremoniju atklāja Ņižņijnovgorodas iedzīvotāji, Prezidenta Gvardi, VIP 3S Natālija un Sergejs Tupicini. Viņi pastāstīja, kā sākās Vision bizness Nižņijnovgorodā, atcerējās kādos grūtos apstākļos bija jāstrādā; viņi lepojas, ka pirmais unikālais OrgaNice Centrs atvērās tieši Ņižņijnovgorodā, un viņi ir pateicīgi par to Prezidentam un viņa ģimenei. Pēc tam uzstājās Prezidenta Galvenie padomnieki Svetlana un Pāvels Dubrovi. Viņi apsveica Ņižņijnovgorodas iedzīvotājus un izteica pārliecību, ka bizness pacelsies jaunā līmenī un būs vēl veiksmīgāks.

Īpaša uzmanība tika vērsta uz Kompānijas Prezidenta Dmitrija Burjaka uzrunu. Pēc aplausiem Prezidents pastāstīja par Vision izcilajām perspektīvām, pateicoties jaunu unikālu kompleksu programmu uzsākšanai. Pēc tam Prezidents, Pirmā lēdija un Lidija Burjaka pārgrieza zaļo lentu, svinīgi atverot OrgaNice Centru.

Atvēršanas programma turpinājās Centra konferenču zālē – uzstājās Kompānijas līderi Natālija Basova un Zinaīda Kiseļova, Ņižņijnovgorodas organizācijas Maskavas sponsori; Gvards VIP 3S no Ņižņijnovgorodas Sergejs Zarudajevs; top-līderi Ļubova Garifullina un Tamara Pšennikova. Katrs no viņiem dalījās savās emocijās un iespaidos par šo notikumu, pateicās Prezidentam un novēlēja panākumus Ņižņijnovgorodsa līderiem.

Viens no galvenajiem programmas brīžiem bija Margaritas Burjakas uzruna. Viņa pastāstīja par MISSIA fonda darbību Ņižņijnovgorodā, iepazīstināja klātesošos ar bērnunama pedagogu un audzēkņiem. Margarita Burjaka pasniedza bērniem Vision vitamīnu-minerālvielu kompleksus, kuri tika savākti akcijā, ziedojot 1 Junior Neo flakonu no katras Junior Hit Superpakas. Pedagogs un audzēkņi izteica sirsnīgu pateicību fondam un Kompānijai un pasniedza Margaritai Burjakai papīra koku OrgaNice stilā, ko audzēkņi izgatavojuši ar rokām.

Pēc tam uzstājās Prezidents un piedāvāja Gvardiem vēl vienu jaunu Kompānijas izstrādājumu – diagnostikas rīku bioloģisko vecumu noteikšanai. Rīku prezentēja DEM4 laboratorijas pētījumu un attīstības Departamenta vadītājs Elmantass Počevičuss. Katrs atklāšanas dalībnieks varēja nokārtot testu un iegūt tūlītējus rezultātus.

Turpinājumā sekoja grandiozs furšets un vienkārša domubiedru saskarsme. Svinīgā OrgaNice tortes iznešana kļuva par vakara kulmināciju. Starp citu, jau 5. oktobrī tika izdarīti pirmie pasūtījumi ar piegādi Ņižņijnovgorodas OC.

Vision svētki nebeidzās ar OrgaNice Centru atvēršanu. Tās pašas dienas vakarā Grand Hotel Oka Bizness konferenču zālē Svetlana un Pāvels Dubrovi rīkoja treningu septembra aktīvajiem konsultantiem, kurā piedalījās 250 cilvēki. Treninga ietvaros arī uzstājās Vision Voyage Marokas dalībnieki, kuri dalījās savās emocijās un neaizmirstamajos šī unikālā ceļojuma piedzīvojumos.

Negaidīts un ļoti patīkams pārsteigums pasākuma beigās bija Prezidenta un viņa ģimenes parādīšanās. Margarita Burjaka uzdāvināja Svetlanai un Pāvelam Dubroviem smaržas “Maroc №14”. Savukārt Prezidents svinīgi pasniedza viņiem III pakāpes Gvardu slavas ordeņus ar numuriem 1 un 3, kuri bija izgatavoti pēc speciāla pasūtījuma Stokholmas naudas kaltuvē no sudraba un emaljas. Daudzi klātesošie nevarēja apvaldīt savas emocijas un asaras. Vēl vairāk sirsnīgu emociju izraisīja pirmo kvalifikācijas simbolu piešķiršana diviem jauniem VIP. To darīja personīgi pats Prezidents.

Šīs pasākums vēlreiz parādīja visiem, cik svarīgi ir vienmēr piedalīties notikumos personīgi. Tikai tur jūs varat saņemt unikālas zināšanas no pirmajiem Kompānijas cilvēkiem, emocionālu vēstījumu un lielisku motivāciju nākotnei!