• 5
Pasākumi
Galvenā Jaunumi Pasākumi Atklātais treniņš, ko vadīs VIP Master Lams Hongs Fongs

Atklātais treniņš, ko vadīs VIP Master Lams Hongs Fongs un citi kompānijas VISION augstākā līmeņa līderi no Vjetnamas

skatīties liflets

Visiem, kuri vēlas ātri nopelnīt un sasniegt galvu reibinošus panākumus!

Ikvienam ir radusies Kompānijas vēsturē vēl nebijusi iespēja!

Tikai 5. jūnijā Jums tiek piedāvāta iespēja kopā ar savu domubiedru komandu piedalīties unikālā treniņā, ko vadīs Kompānijas augstākā līmeņa līderis, Galvenais prezidenta padomnieks, cilvēks, kurš ir piedalījies Vjetnamā sasniegtās, veiksmīgās attīstības pašos pirmsākumos, līderis, kurš Kompānijā ir sasniedzis neticamu karjeras izaugsmi, izveidojos organizāciju ar vairākiem desmitiem tūkstošu cilvēku un tik labi kā neviens cits zina visu par to, kā izveidot biznesu no nulles un nopelnīt ĻOTI LIELU NAUDU.

Sagaidiet – VISION augstākā līmeņa līderis ar kvalifikāciju VIP Master, VISION Dolāru miljonāru kluba priekšsēdētājs, Prezidenta gvards, III pakāpes Gvardes slavas ordeņa kavalieris, daudzus tūkstošus lielas organizācijas sponsors Vjetnamā Lams Hongs Fongs (Lam Hoang Phong), kā arī citi kompānijas VISION augstākā līmeņa līderi no Vjetnamas!

Atklātais treniņš, ko vadīs VIP Master Lams Hongs Fongs (Lam Hoang Phong) un citi kompānijas VISION augstākā līmeņa līderi no Vjetnamas, tiks translēts ar sociālo tīklu starpniecību. Kompānija nodrošinās treniņa tulkojumu to valstu valodās, kurās ir pārstāvēta kompānija VISION.

Aiciniet pievienoties treniņam potenciālos partnerus, draugus, savu komandu un visus, kas vēlas mainīt savu dzīvi un sasniegt panākumu, atzinības un materiālās labklājības virsotnes!

Pievienojieties Prezidenta gvardei, izmantojiet savu iespēju iekļūt Kompānijas augstākā līmeņa līderu sabiedrībā!

Lai saņemtu informāciju par treniņu, vērsieties VISION Kontaktu centrā, pie reģionālajiem DRD menedžeriem.