• 5
Pasākumi
Galvenā Jaunumi Pasākumi Gvardes seminārs VIP 2S

7 Gvardes seminārs « Avant-Garde Guardsmen Workshop » ON Line"Šī gada 5.-6. jūnijā atkal aicinu savu mērķtiecīgo un ambiciozo gvardes vienību, kas orientēta uz panākumiem. Panākumi, kas balstīti uz uzņēmuma jaunākajām un stratēģiskajām inovācijām. Šoreiz mūsu tikšanās pirmo reizi norisināsies pilnīgi ON Line formātā, kas apvienos domubiedru, neatkarīgi no attāluma un robežām, kas mūs šķir.

Katrs dalībnieks, kurš izpilda pasākumu kvalifikāciju tā rada iespēju pirmajam izmantot jaunās kompānijas iespējas, saņems nepārtrauktu piekļuvi „zelta valūtas rezervēm” mūsu biznesā, saņemot visjaunāko informāciju, kuru pareizi izmantojot, nekavējoties to var pārvērst naudā.

Viens no galvenajiem uzdevumiem jūnija seminārā būs jaunu stratēģisko iniciatīvu izstrādāšana tādos uzņēmumos kā Bizness-pak, Autoprogramma, Luxury bonus un Starmaker bonus. Vienlaikus Gvardes seminārs — tā ir iespēja ne tikai apgūt jau izveidoto saturu, bet arī kopīga Prāta vētra, kuras rezultātus drīz Jūs pamanīsiet jau stratēģiskajos lēmumos, pēc tam arī saistot ar mūsu kompānijas nākotni.

Protams, gvardes uzmanības centrā jūnija semināra laikā būs galvenais 2015. gada notikums— Milleniums! Tikšanās laikā es atklāšu noslēpumu priekškaru par to, kādi pārsteigumi gaida Vjetnamas svētku dalībniekus, lai saņemtu spēka vilni un papildus impulsus, lai uzreiz pēc Gvardes semināra, kuri būs šīs svarīgās un nepieciešamās informācijas nesēji, varētu dalīties ar saviem izplatītājiem.

Esmu pārliecināts, ka nav nekas aizraujošāks un prestižāks, kā būt šī informācijas pārpilnā semināra dalībniekam, tāpēc es ar nepacietību gaidu tikšanos ar Jums, tiem, kas jau ir apliecinājuši savas gvardes zināšanas, kā arī ar tiem, kam vēl ir mazliet palicis, lai izpildītu kvalifikāciju un papildinātu Vision vienības gvardes rindas.

Būt gvardes rindās-tas nozīmē darboties un uzvarēt!"
 

Vision International People Group prezidents
Dmitrijs BurjaksAvant-Garde ONLINE
Avant-Garde ONLINE (Promo)