MANA MAMMA — KONSULTANTS

Imidža pasākums „Mana mamma ir konsultants” ir veiksmīgi noslēdzies!
Notikumā, kurš 7. martā norisinājās visās kompānijas VISION pārstāvniecībās, piedalījās vairāk nekā 2000 cilvēku.
2015. gads Kompānijā ir pasludināts par Bērnības un biznesa gadu. Pasākums „Mana mamma ir konsultants” ir kļuvis par vēl vienu pierādījumu tam, ka bizness kopā ar VISION ir orientēts uz ģimeni un paaudžu pēctecību. Biznesa stabilitāte un paaudžu pēctecība – to visu var apvienot vārdos, kas ir saprotami jebkurā valodā: „Ģimene, kompānija, VISION”.
Todien visās Kompānijas pārstāvniecībās valdīja patiesa siltuma un svētku atmosfēra. Konsultanti un lūgtie viesi dāvāja cits citam smaidu un labu noskaņojumu, kā arī dalījās rezultātos, kas sasniegti, lietojot bioloģiski aktīvos uztura bagātinātājus un jauno programmu Bio-In. Pasākuma viesi saņēma daudz noderīgas informācijas par unikālās laboratorijas DEM4 produkciju un darbiniekiem, kompānijas VISION priekšrocībām un fonda „MISIJA” veikumu labdarības jomā. Pasākuma „Mana mamma ir konsultants” norises laikā akcijas „Siltais novembris” dalībniekiem tika pasniegtas dāvanā aproces ar labdarības fonda „MISIJA” logotipu.
Ikviens, kurš martā pievienosies kompānijai VISION, varēs maksimāli izmantot jaunās iespējas, ko piedāvā Kompānija, un galvenais – piedalīties gada vērienīgākajā notikumā „Millenium”, kas norisināsies 2015. gada 10.-11. oktobrī Vjetnamas pilsētā Danangā.
Tie bija īsti svētki ar Kompānijas sarūpētām dāvanām un pārsteigumiem! Paldies visiem konsultantiem, kuri aktīvi piedalījās šī svarīgā notikuma organizēšanā!


  • Рига / Riga 01.01.1970 (22 photo)