VIP forums Maskava – Hošimina

4.-5.

aprīlis

Maskava

18.-19.

aprīlis

Hošimina

„Nav šaubu, ka šis notikums ieies kompānijas vēsturē kā jaunas VISION biznesa ēras sākums. Seminārā Lietuvā gvardi kopā ar Kompānijas prezidentu izstrādāja jaunu biznesa koncepciju, ar kuru izsmeļošāka iepazīstināšana notiks pasākumu laikā Maskavā un Hošiminā. Par šiem notikumiem mēs jau esam ļoti daudz runājuši un runāsim vēl, un no savas puses es varu pateikt, ka šodien Kompānijas prezidents, Marketinga departaments, Attīstības bloks un līderi – visi Kompānijas resursi – ir iesaistīti darbā, lai sagatavotos jaunam startam. Un visi tie, kuri piedalīsies VIP forumā, uzreiz nonāks sava biznesa attīstībā par vienu pakāpi augstāk. Jūs jau zināt, ka biļetes uz Forumu izbeidzās jau otrās pārdošanas dienas pusdienlaikā. Kaut kas tāds laikam vēl nekad nebija noticis…”

Attīstības bloka vadītāja M.V. Burjaka

4.-5. aprīlī Maskavā un 18.-19. aprīlī Hošiminā norisināsies VIP forums – notikums, kas iezīmēs sākumu jaunai kompānijas VISION vēsturei.

VIP forumā Jūs uzzināsiet izsmeļošu informāciju par Kompānijas jauno biznesa piedāvājumu, pateicoties kuram jauni cilvēki varēs viegli iekļauties mūsu biznesā un izmēģināt tajā savus spēkus bez nepieciešamības veikt ievērojamas sākotnējās investīcijas, bet ieguldot biznesā tikai tādu summu, kas nepārsniedz viņu kabatas naudas apmērus.

Ambicioziem darījumu cilvēkiem tiks piedāvāta nopietna biznesa programma, kas ļaus atgūt ieguldītās investīcijas, uzaicinot savā organizācijā tikai trīs cilvēkus, un pēc tam daudzkārt palielināt savus ienākumus.

Mēs runāsim par to, kā zvaigžņoto kvalifikāciju līderi, paveicot nedaudz vairāk, nekā no viņiem prasa kvalifikācijas nosacījumi, varēs jau tajā pašā gadā iegūt automašīnu, pievienojoties Kompānijas piedāvātajai programmai „Automašīnas programma – maini pārvietošanās iespējas!”

Kompānijas avangardam, prezidentam tuvu stāvošajam lokam, tiks piedāvāta unikāla programma „Luxury Bonus”, kam tirgū nav analogu un kas uzskatāmi demonstrēs, kā VISION spēj mainīt savu konsultantu dzīves kvalitāti!

Tikai kompānija ar tādu vēsturi un reputāciju tirgū kā VISION var atļauties tieši šodien sniegt Jums piedāvājumu, kas nodrošinās Jums neapstrīdamas priekšrocības Krievijas, Eiropas un Vjetnamas tīkla marketinga jomā!

Abas VIP foruma dienas būs veltītas VISION jaunā biznesa piedāvājuma prezentācijai un apmācībai, kā ar to strādāt.

Kvalifikācija abām pasākuma dienām – VIP un augstāka kvalifikācija 2015. gada janvārī, februārī vai martā.

Bio-In pārdošana visiem VIP-Foruma dalībniekiem!

VIP-Foruma Maskava-Hošimina ietvaros, kas notiks no 4. – 5. aprīlim Maskavā, norisināsies programmas Bio-In pārdošana.

Kompānijas konsultantiem durvis vērs speciāls Bio-In paviljons, kas būs ierīkots tieši «Planēta KVN» ēkā.

Katrs pasākuma dalībnieks tur varēs iegādāties viņam nepieciešamo programmu skaitu un ņemt tās līdzi mājās.