• 5
Par kompāniju
Vision šodien Prezidents Mūsu filozofija Kompānijas vēsture Vision produkcijas dzimšana Vision dzīves stils Globālā atbildība Biroji Jaunumi

Prezidents

"Es izveidoju kompāniju Vision un atdevu to cilvēkiem. Jo mūsu galvenais mērķis ir cilvēks. Visu, kas saistīts ar cilvēku, nosaka viens – viņa dzīve. Vision piedāvājuma būtība nav augsti ienesīgs ētisks bizness. Vision piedāvājuma būtība nav unikāls efektīvākais produkts. Mūsu piedāvājuma būtība ir tāda, ka mēs piedāvājam mainīt cilvēka dzīves kvalitāti. Tā ir mūsu ideoloģiskā platforma, bez kuras nav iedomājama kompānija Vision”.

Šos vārdus visiem Zemes cilvēkiem saka Dmitrijs Burjaks – kompānijas Vision International People Group Prezidents. 

Savu ceļu viņš sāka kā ģeologs. Astoņdesmitajos bija pirmo privāto uzņēmēju-novatoru skaitā. Deviņdesmitajos kļuva par vienu no nozīmīgākajām figūrām metalurģijas nozarē. Nedaudz vairāk kā trīsdesmit gadu vecumā viņam bija viss, par ko var sapņot kulturāls cilvēks, - mīļota ģimene, ienesīgs bizness, drošs stāvoklis sabiedrībā...

Un tas viss gandrīz pazuda no viņa dzīves kopā ar pašu dzīvi.
Nākot pie apziņas pēc smagas autoavārijas, viņš saprata, ka visdārgākais cilvēka dzīvē ir pati dzīve.
Kopš tās dienas viņš sevi visu veltīja savu laikabiedru dzīves un veselības saglabāšanas lietai.

Tā pirms 21 gadiem dzima pasaulē vienīgā kompānija, kas veselību saprot kā garīgās, fiziskās, intelektuālās un sociālās dzīves kvalitātes harmoniju.

Tiem, kas ir ar Vision, nav nepieciešams izvēlēties starp personīgo un sabiedrisko, jo ir iespēja būt domubiedru sabiedrībā, un tieši pateicoties tam, attīstīties kā personībai. Nav jāizvēlas starp darbu un ģimeni, jo tas ir ģimenes bizness, un izvēle par labu tādam darbam – tā ir izvēle par labu ģimenei. Nav jāizvēlas starp lielu naudu un iemīļotu darbu, jo tieši iemīļotais darbs nes lielu naudu. Nav jāizvēlas starp prieku un veselību, jo mūsu prieks ir būt veselam. Un pats galvenais ir tas, ka mūsu redzējums – tas nav kompromiss starp diviem pretstatiem, nav līdzsvars un nav vidus, bet tieši pretstatu apvienošana pilnā apjomā.

Mūsu Veselīgā biznesa pamatā likta Veselības kulta ideoloģija, kas nozīmē jauna sociuma izveidošanu, balstoties uz katra panākumiem. Visionieši – nākotnes celtnieki, kurā dzīvosim mēs visi, mūsu bērni un mazbērni. Pasaulē parādās jauns spēks, spēks, kas spēj reāli pretoties regresam. Šis spēks – cilvēku apvienošana Veselīgā sociumā, tas ir Vision Veselīgais sociālais tīkls.

 

Šodien Vision – tas ir nobriedis, varens organisms, kas spēj patstāvīgi lemt savu likteni.
Simtiem tūkstošu cilvēku jau ir mainījuši savu dzīvi kopā ar Vision, miljoniem vēl nāksies ieraudzīt diženās Kompānijas diženo veikumu.
Prezidenta Dmitrija Burjaka vadībā. Cilvēka, kura idejas katru dienu padara dzīvi, personīgi tavu dzīvi, labāku.