Autorización


Por favor autorcese:
Ingresar:
Contrasea:

Olvid su contrasea?

Par projektu

Mēs uzbūvējām jauno OrgaNice Centru, lai nodrošinātu jums īpašas priekšrocības. Mēs esam apdomājuši katru sīkumu, lai jūs varētu justies šeit tik ērti kā mājās. Jūs varat attīstīt savu biznesu Organice Centrā patīkamā un relaksējošā atmosfērā. Šeit jums apkārt ir draugi, profesionāli darbinieki un draudzīgi cilvēki. Mēs pieliekam visas pūles jūsu biznesa labklājībai, jo mūsu mērķis – tā ir jūsu labsajūta!

Par mums

Ērta atrašanās vieta

Centrs atrodas pilsētas teritorijā, vislabākajā rajonā

Viegla piegāde

Saņemiet savu pasūtījumu Centrā

Draudzīga komanda

Kvalificēti un motivēti darbinieki vienmēr ir gatavi nodrošināt jums atbalstu

Jaunākās tehnoloģijas

Planšetes iPad, klēpjdatori Mac Book, 3D-projektori, sienas ekrāni: viss ērtai lietošanai

Veiksmīgas sanāksmes

Viena liela konferenču zāle ar 35 cilvēku ietilpību un ērtas telpas, kur rīkot personīgās tikšanās

Elegants interjers

Interjera dizains ir apdomāts līdz vissīkākajām detaļām

Mēs atbildīgi izvēlējāmies centra atrašanās vietu, ņemot vērā dažādus demogrāfiskos faktorus, un devām priekšroku rajonam ar galveno satiksmes plūsmu, gājēju zonām un labu sabiedriskā transporta apmaiņu. Uzņēmumi, kas atrodas netālu no mūsu Centra, atbilst mūsu Kompānijas augstajam līmenim: šeit jūs neieraudzīsiet nevienu lētu veikalu. Šajā respektablajā rajonā ir liela autostāvvieta. Mēs arī parūpējāmies, lai jaunais OrgaNice Centrs būtu viegli redzams. Mūsu Kompānijas logo var redzēt šajā rajonā no 3 dažādiem leņķiem.

Pasākumi

Tikšanās rīkošana ir visefektīvākā biznesa stratēģija, kas ļauj jums atrast partnerus, lai prezentētu produkciju un slēgtu darījumus. Jaunajā OrgaNice Centrā ir viss nepieciešamais, lai plānotu un aizvadītu veiksmīgas tikšanās ar klientiem. On-line režīmā jūs varat rezervēt tikšanās laiku vai sekot līdzi jums interesējošu pasākumu grafikam.

NOTIKUMU KALENDĀRS
Notikumu kalendārā jūs varat iepazīties ar plānotajiem notikumiem konsultantu centrā. Kā arī atstāt pieteikumu savam pasākumam, aizpildot veidlapu un norādot atpakaļadresi lapas apakšā.

Jūsu Centrs

OrgaNice Centra atvēršanas noteikumi jūsu pilsētā

Vēlaties, lai OrgaNice Centrs tiktu atvērts jūsu pilsētā? Viss ir jūsu rokās! Jūsu reģionā, apgabalā vai pilsētā jau veiksmīgi strādā vismaz 1000 konsultantu? Tad jaunais centrs būs tieši pie jums! Ir svarīgi, lai jūsu bizness attīstītos un augtu, tāpēc mēs darīsim visu, lai atbalstītu jūs un motivētu turpmākajiem panākumiem!


Kontakti

OrgaNice Сentrs Ņižņijnovgorogā 

Adrese: 603000, Ņižņijnovgoroda, Boļšaja Pokrovskaja, 32.
Tālrunis: 8 (831) 430-04-54

E-mail: nijniy.novgorod@organice.co

Darba laiks:
Otrdiena - Piektdiena 10:00-21:00
Sestdiena un svētdiena 12:00-21:00
Pirmdiena - brīvdiena

Name
Email Address
Message
Anti-bot protection
CAPTCHA
Please type symbols you see on the picture