• 5
Par kompāniju
Vision šodien Prezidents Mūsu filozofija Kompānijas vēsture Vision produkcijas dzimšana Vision dzīves stils Globālā atbildība Biroji Jaunumi
Galvenā Par kompāniju Vision šodien

Vision šodien

Kompānija „Vision International People Group” ir viena no lielākajām kompānijām, kas šodien pasaules tirgū piedāvā preces veselībai un ilgam mūžam. Kompānijas misija - „Mēs darām veselīgu biznesu”, proti, drošu, mūžīgu, ienesīgu, balstītu uz cilvēka galveno vajadzību - būt veselam.

Kopš savas dibināšanas brīža, 1996.gada 14.jūlija, Kompānija nemainīgi virza savus spēkus uz jaunas veselības kultūras veidošanu kā absolūtas prioritātes personībai un sabiedrībai kopumā. Tas nosaka galvenos preču virzienus, ar kuriem strādā Kompānija.

Kompānijas un konsultantu darbība – pakalpojumu sniegšana dzīves kvalitātes vadīšanā (Life Quality Management). Tādējādi Kompānijas konsultantus var saukt par neatkarīgiem dzīves kvalitātes menedžeriem (Independent Life Quality Managers).

Darbības pamatvirzieni ir:

- Veselības resursu vadīšana (Health Management). Konsultanti būtiski palielina savas veselības un savu klientu veselības resursu, izmantojot Vision produktu, kura kvalitāti apstiprina starptautiskais GMP standarts, kā arī HACPP un ISO 22000 standarti.

- Sava biznesa vadīšana (Bussiness Management). Konsultanti veido savu biznesu, turklāt izmantojot minimālas investīcijas. Ienākumu pamats likts Kompānijas mārketinga plānā, kas atzīts par vienu no efektīvākajiem pasaules MLM industrijā, kurai nav svarīga jūsu izglītība, dzimums un vecums. Panākumus var gūt katrs.

Kompānija Vision piedāvā iespēju būtiski uzlabot savas dzīves kvalitāti. Ceļojumi, apmācības, saskarsme ar interesantiem cilvēkiem, karjeras izaugsme un atzinība – tās ir tās vērtības, kas apvienojušas tūkstošiem cilvēku no dažādām pasaules valstīm.

Izvēlieties Vision dzīves stilu!