X

Sazinieties ar mums

Atstājiet, lūdzu, savu kontaktinformāciju. Ar Jums sazināsies Jums ērtā laikā.


Jūsu pieprasījums veiksmīgi nosūtīts. Pateicamies Jums par izrādīto interesi par mūsu produktu «CardioDrive ».
Konsultants ar Jums drīzumā sazināsies.
OK

Pilnīgai sirds veselībai


PIRKT TŪLĪT

Izvēlēties piegādes valsti

UZZINĀT VAIRĀK

KĀPĒC IZVĒLĒTIES CARDIODRIVE?
Sirds un asinsvadu sistēmas slimības ir galvenais cilvēku nāves cēlonis visā pasaulē.CardioDrive normalizē arteriālo asinsspiedienu un novērš asinsvadu sieniņu iekaisumu, novēršot izplatītākos faktorus, kas veicina sirds un asinsvadu sistēmas slimību rašanos.

Brīvie radikāļi ir sirds un asinsvadu novecošanas galvenie izraisītāji.
CardioDrive darbojas kā spēcīgs antioksidants, kā rezultātā tiek neitralizēta brīvo radikāļu graujošā iedarbība un aktivizēta sirds un asinsvadu sistēmas aizsardzība.

Visbiežāk sastopamie sirds un asinsvadu sistēmas slimību riska faktori ir neveselīgs uzturs, nepietiekamas fiziskās aktivitātes, smēķēšana un pārmērīga alkohola lietošana.CardioDrive attīra organismu no sārņvielām, aizsargā aknas un apgādā organismu ar vitāli nepieciešamām vielām.
Ārstnieciskie preparāti parasti ir dārgi un var izraisīt dažādas blaknes.
Atšķirībā no sintētiskajiem preparātiem CardioDrive nepiemīt nekāda blakusiedarbība.
Ik dienu lietojot preparātu sirdsdarbības atbalstīšanai, iespējams novērst dažādu sirds un asinsvadu sistēmas slimību rašanos un samazināt mirstību gandrīz 3 reizes.CardioDrive šķidrina asinis un uzlabo to cirkulāciju, kā arī optimizē sirds muskuļa darbību.
Sirds strādā 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Tā veic vairāk kustību nekā jebkurš cits zināms mehānisms.CardioDrive optimizē sirds muskuļa darbību, regulē sirds ritmu un pasargā sirds muskuli no bojājumiem.
Stresa ietekmē rodas asinsvadu spazmas, paaugstinās arteriālais asinsspiediens un sirds saraušanās biežums.CardioDrive nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu, paplašina asinsvadus, šķidrina asinis un uzlabo asins cirkulāciju.


Superprodukts

CardioDrive sastāvā lielā daudzumā ietilpst komponenti, kas iegūti no attīrītām dabīgas izcelsmes izejvielām. Tas satur komponentus to vislabāk asimilējamā formā, un tā sastāvā nav konservantu, glutēna un ĢMO.

PIRKT TŪLĪT

Izvēlēties piegādes valsti

UZZINĀT VAIRĀK

DIVKĀRŠA PALĪDZĪBA

Maksimālu palīdzību sirds veselībai sniedz divu dažādu veidu komponenti divās kapsulās. Viena kapsula satur cietas, ūdenī šķīstošas barības vielas. Savukārt otrā kapsulā atrodas taukos šķīstošas sastāvdaļas – vitamīni, koenzīms Q10 un taukskābes omega 3. Gan viens, gan otrs koncentrēto uzturvielu veids ir nepieciešams sirds un asinsvadu sistēmas veselības atbalstīšanai.

Ņemot vērā to, ka produkta sastāvā ietilpst uzmundrinoši komponenti (žeņšeņs, zaļā tēja), abas kapsulas (gan ar cieto, gan šķidro saturu) ir jālieto no rītiem, ēšanas laikā vai pēc tās, uzdzerot lielu daudzumu ūdens.Visi komponenti ir šķīstoši taukos, un tiem piemīt antioksidantu īpašības

Tie kalpo kā nepiesātināto taukskābju omega-3, taukos šķīstošo vitamīnu un koenzīma Q10 avots

Produkts plašā spektrā satur dzīvnieku un augu izcelsmes polinepiesātinātās taukskābes

Nepieciešamās omega-3 taukskābes ir iekļautas sastāvā fosfolipīdu formā. Tās labāk asimilējas organismā, un, pateicoties astaksantīna klātbūtnei, tām piemīt spilgti izteiktas antioksidanta īpašības.

Katrs komponents pastiprina pārējo komponentu iedarbību, veidojot sinerģijas efektu

Visi komponenti šķīst ūdenī

Tiem piemīt sinerģētiska iedarbība uz sirds un asinsvadu sistēmu

Šī komponentu apvienojuma pozitīvā iedarbība ir zinātniski pierādīta

Visi komponenti ir pazīstami sakarā ar to antioksidācijas u pretiekaisuma iedarbību

Tie labvēlīgi iedarbojas uz gremošanas sistēmu un uzlabo barības vielu uzsūkšanos
Visi komponenti ir šķīstoši taukos, un tiem piemīt antioksidantu īpašības

Tie kalpo kā nepiesātināto taukskābju omega-3, taukos šķīstošo vitamīnu un koenzīma Q10 avots

Produkts plašā spektrā satur dzīvnieku un augu izcelsmes polinepiesātinātās taukskābes

Nepieciešamās omega-3 taukskābes ir iekļautas sastāvā fosfolipīdu formā. Tās labāk asimilējas organismā, un, pateicoties astaksantīna klātbūtnei, tām piemīt spilgti izteiktas antioksidanta īpašības.

Katrs komponents pastiprina pārējo komponentu iedarbību, veidojot sinerģijas efektuVisi komponenti šķīst ūdenī

Tiem piemīt sinerģētiska iedarbība uz sirds un asinsvadu sistēmu

Šī komponentu apvienojuma pozitīvā iedarbība ir zinātniski pierādīta

Visi komponenti ir pazīstami sakarā ar to antioksidācijas u pretiekaisuma iedarbību

Tie labvēlīgi iedarbojas uz gremošanas sistēmu un uzlabo barības vielu uzsūkšanos

Tradicionālo sirds preparātu iedarbība ir vērsta uz simptomu novēršanu,

turpretī CardioDrive cīnās ar slimību rašanās cēloņiem.

AKTĪVIE KOMPONENTI

Zaļā tēja
Zaļā tēja ļoti lielā daudzumā satur vielas, kas aizkavē brīvo radikāļu veidošanos organismā, pasargājot šūnu membrānas no bojājumiem, novērš asinsvadu spazmas un mazina išēmiskās (koronārās) sirds slimības risku.
Melno piparu ekstrakts
Vēl viena tikpat svarīga sastāvdaļa ir melno piparu ekstrakts. Tas pastiprina asins pieplūdi zarnu traktam un veicina uzturvielu uzsūkšanos, tādējādi palielinot to asimilēšanas līmeni, kā arī bioloģisko pieejamību.
Vilkābele
Vilkābele ir efektīvs līdzeklis sirds un asinsvadu sistēmas un nervu sistēmas problēmu gadījumā. To izmanto kā kardiotonizējošu līdzekli. Vilkābeli iesaka lietot cilvēkiem, kuriem ir sirdsdarbības traucējumi, sirds vājums – jo īpaši pēc pārciestām slimībām, angioneirozes, hipertoniskās slimības risks, bezmiegs un ar sirdsdarbību saistītas tūskas. Vilkābele samazina centrālās nervu sistēmas uzbudināmību, uzlabo asinsriti sirds koronārajos asinsvados un smadzeņu asinsvados, mazina tahikardiju un aritmiju, kā arī novērš nepatīkamas sajūtas sirds apvidū.
Žeņšeņs
Žeņšeņs darbojas kā adaptogēns, kas padara cilvēka organismu izturīgāku pret psiholoģisko un fizisko, kā arī nelabvēlīgu apkārtējās vides faktoru izraisīto stresu. Daudzi pētījumi apliecina žeņšeņa efektivitāti darba kvalitātes un kognitīvo funkciju uzlabošanā.
Ardžunas miza
(Terminalia arjuna)
Ardžunas mizas regulāra lietošana stimulē sirdsdarbību un iedarbojas tonizējoši. Tā uzlabo asins plūsmu sirds dobumā, kas ir ļoti svarīgi sirds vājuma un mazspējas gadījumā. Jau kopš seniem laikiem ardžunu iekļāva tādu līdzekļu sastāvā, kas paredzēti dažādu sirdskaišu, tostarp reimatisma, miokardīta un perikardīta, ārstēšanai. Ardžuna uzlabo koronāro asinsriti un samazina išēmiskās sirdsslimības risku.
Vīnogu kauliņu sausais ekstrakts
Neviena cita organisma sistēma negūst tik lielu labumu no antioksidantiem kā sirds un asinsvadu sistēma. Vīnogu fitonutrients resveratrols pazemina arteriālo asinsspiedienu, padara asinsvadu sieniņas elastīgākas un izturīgākas. Tas normalizē organisma pretiekaisuma reakciju un piedalās tādu slimību kā, piemēram, Alcheimera slimība, profilaksē.
Koenzīms Q10
Koenzīms Q10 ir ārkārtīgi svarīgs šūnu dzīvības funkciju uzturēšanai. Tas ir katalizators, kas veicina enerģijas izstrādi. No enerģētiskās aktivitātes ir atkarīgs arī šūnu dzīves ilgums, un tas nozīmē, ka Q10 pagarina šūnu dzīvi. Tas ir neaizstājams elements asinsrites sistēmas funkcionēšanā un optimālas sirdsdarbības uzturēšanā.
Vitamīns D3
Zinātnieki norāda, ka, palielinot vitamīna D3 saturu iedzīvotāju uzturā, ir iespējams novērst hroniskas slimības, kas ik gadu visā pasaulē paņem gandrīz miljonu dzīvību. Vitamīns D3 ir ārkārtīgi svarīgs paaugstināta asinsspiediena normalizēšanā, kā arī aterosklerozes, infarkta un insulta profilaksē.
Krila eļļa
Krila eļļa satur noteiktas omega-3 taukskābes fosfolipīdu formā. Zinātniekiem ir pamats uzskatīt, ka omega-3 taukskābēm, kas piesaistītas jūras fosfolipīdiem, piemīt sevišķi labvēlīgas īpašības, jo fosfolipīdi paaugstina šo taukskābju līmeni un ir apvienoti ar astaksantīnu – spēcīgu antioksidantu, kura saturs krila eļļā ir 50 reižu lielāks nekā zivju eļļā. Tādējādi tiek novērsta nenoturīgo omega-3 taukskābju oksidēšanās, pirms tās nonāk audu šūnās. Fosfolipīdi ir dabīgas, neatņemamas šūnu sastāvdaļas, kas veido šūnu membrānu un iekšējās daļas struktūru. Krila eļļas sastāvā ietilpstošās eikozapentānskābe (EPS) un dokozaheksānskābe (DHS) palīdz samazināt sirds slimību risku, tām piemīt spēcīga pretiekaisuma iedarbība un spēja pasargāt no infarkta, insulta un sirds aritmijas.
Lineļļa
Linsēklu eļļa satur svarīgākās nepiesātinātās taukskābes un lielu daudzumu vitamīnu, piemēram, B1, B2, C, E un karotīnu – A vitamīna veidu. Zinātnisko pētījumu dati liecina, ka cilvēki, kuri lieto uzturā linsēklu eļļu, ir pakļauti mazākam infarkta riskam un viņiem ir normāls asinsspiediens.

IZCILA KVALITĀTE


Attīrīts un dabīgs

Šis „superprodukts” satur maksimālu daudzumu attīrītu, dabīgas izcelsmes komponentu.

Maksimāli spēcīgs, ar stipru iedarbību

Tam produktam piemīt ārkārtīgi liela efektivitāte un maksimāla bioloģiskā pieejamība.

Bez piedevām

Tas satur komponentus to vislabāk asimilējamā formā, un tas nesatur konservantus, glutēnu un ĢMO.

Testēts un pārbaudīts

Ir veikta rūpīga produkta formulas kvalitātes testēšana, kuras rezultātā apstiprinājās tā izcilā iedarbība un efektivitāte.

Vadošie ražotāji

Tā izstrādē tika iesaistīti divi no Eiropas vadošajiem ražotājiem.

PPDVS, ISO & GMP

Visi ražošanas procesi pilnībā atbilst starptautiskajiem standartiem HACCP, ISO un GMPPAR MUMS

Prof. Martin Middeke

Ludwig-Maximilians-Universität München

CardioDrive ir izstrādājusi kompānija VISION laboratorijā DEM4, sadarbojoties ar profesoru Martinu Mideki (Martin Middecke) – vienu no Eiropas ievērojamākajiem kardioloģijas speciālistiem.

„Vision International People Group” ir viena no pasaulē vadošajām tīkla mārketinga kompānijām, kuras darbība ir vērsta uz planētas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu. Kopīgi ar mūsu unikālo laboratoriju DEM4 un prestižākajiem pasaules uzņēmumiem mēs plašā spektrā no dabīgām izejvielām ražojam izcilas kvalitātes un augstas efektivitātes līdzekļus veselības uzlabošanai un uzturēšanai.

Laboratorija DEM4 ar tās progresīvajām tehnoloģijām un ekspertu augsto zināšanu līmeni apvienojumā ar vislabāko, ko sniedz uz zinātniskas pieejas balstīta dabas dziedniecība un ajūrvēdiskā medicīna, piedāvā maksimāli efektīvu produktu sirds un asinsvadu sistēmas aizsardzībai un tās slimību profilaksei.Loading...