• 5
Par biznesu
Kompānijas piedāvājums Finansiālas iespējas
Galvenā Par biznesu Kompānijas piedāvājums

Kompānijas piedāvājums

Veselība un materiālā labklājība –
tās ir cilvēka pamatvērtības, kuras
var būt pārvaldes objekti.

Kompānijas un konsultantu darbība – pakalpojumu sniegšana dzīves kvalitātes vadībā (Life Quality Management). Tādējādi Kompānijas konsultantus var saukt pat Neatkarīgiem Dzīves Kvalitātes Menedžeriem (Independent Life Quality Managers).

Izvēlieties sev pievilcīgāko sadarbības veidu ar Vision:
  • Veselības resursu vadība (Health Management). Jūs varat būtiski palielināt savu veselības resursu, izmantojot Vision produktu, kura kvalitāti ir apstiprinājis starptautiskais standarts GMP.
  • Pakalpojums biznesa vadībā (Bussiness Management). Jūs varat veidot savu paša biznesu, turklāt izmantojot minimālas investīcijas. Jūsu ienākumu pamats likts Kompānijas Mārketinga plānā, kas atzīts par vienu no efektīvākajiem pasaules MLM industrijā, kurā nav nozīmes jūsu izglītībai, dzimumam un vecumam. Panākumus var gūt katrs.
Kompānijā Vision jūs būtiski uzlabosiet savas dzīves kvalitāti: ceļojumi, apmācības, saskarsme ar interesantiem cilvēkiem, karjeras izaugsme un atzinība – tās ir tās vērtības, kas apvienojušas tūkstošiem cilvēku no dažādām pasaules valstīm. Izvēlieties Vision dzīves stilu!