21. septembrī Vision Voyage Morocco ietvaros notika pasākums «Brokastis ar Prezidentu». Dalībniekiem tika piedāvāta unikāla iespēja neformālā gaisotnē pavadīt laiku kopā ar Starptautiskās Kompānijas Vision International People Group Prezidentu Dmitriju Burjaku.

Avīze ”President” skatīties lejupielādētULUN leģenda.

Vārds «ulun» tulkojumā no ķīniešu valodas nozīmē «melns (tumšs) pūķis».

Ņemot vērā, ka austrumu mitoloģijā pūķi ir gudri, lepni un taisnīgi radījumi, tas ir visnotaļ godājams nosaukums. Ulunu vēsture skaitāma vairākos gadu simtos.

Tieši šīs tējas šķirnes tika izmantotas Ķīnas ceremonijā Gong Fu Cha, kas nozīmē «Augstākā tējas meistarība». Kā jebkuram sevi cienošam dzērienam, ulunam ir leģenda.

Saskaņā ar to tēja parādījās, pateicoties kādam zemniekam Sulunam, kurš atrada pamestu templi.

Zemnieks raizējās par postažu svētajā ēkā, tāpēc viņš sāka to kopt.

Svētnīcas centrā stāvēja vecs, saplaisājis Guaņin – žēlsirdības dievietes tēls. Pateicībā par Suluna centību dieviete atnāca pie viņa sapnī un parādīja viņam tējas krūmu, pastāstot, kā pagatavot dzērienu.Breakfast with the PRESIDENT
ULUN TĒJA, PIPARMĒTRU LAPAS, APELSĪNA MIZA, KANĒĻA GABLIŅI, KLIŅĢERĪŠU ZIEDI, SAFLORA ZIEDLAPIŅAS, PIPARMĒTRU ĒTERISKĀ EĻĻA, VANIĻAS GABALIŅI

TĒJA BREAKFAST WITH THE PRESIDENT — JAUNS GARŠAS LĪMENIS!


Smaržas «Maroc №14» – ekskluzīva dāvana Vision Voyage 2014 dalībniekiem.
Akcijas «Brokastis ar Prezidentu» Marokā fotoapskats.

Kazan, Russia
21.septembrī akcija norisinājās arī visās Vision tirdzniecības kompānijās un pārstāvniecībās.

Šajā dienā Starptautiskās Kompānijas Vision International People Group Prezidents Dmitrijs Burjaks nosūtīja vēstījumu akcijas dalībniekiem.

Visiem pasākuma dalībniekiem tika piedāvātas veselīgas brokastis un dāvanas. Tikai akcijas dalībniekiem bija iespēja nogaršot un iegādāties ekskluzīvu tēju «Breakfast with the President». Visi Eiropas, Krievijas un NVS konsultanti 21.septembrī varēja piedalīties labdarības pasākumā: nopirkt suvenīra krūzes «Tēja «Breakfast with the President». Līdzekļi no to pārdošanas tiks nosūtīti bērnunamu audzēkņu jaunrades atbalstam.

Vjetnamas konsultanti varēja iegādāties suvenīra krūzi-tējkannu «Tēja «Breakfast with the President»». Akcijas dalībnieki no pirmavotiem uzzināja Kompānijas galvenajās ziņām, ieguva informāciju par jaunajiem produktiem, dzīves kvalitātes vadību un jaunām uzņēmējdarbības iespējām. Speciāli akcijai tiks sagatavoti jauni prezentācijas videomateriāli.